מטיק //שיעורים פרטיים באנגלית// שיעורים פרטיים באנגלית בקיץ 

שיעורים פרטיים באנגלית בקיץ

סגירת פערים, הכנה למבחן מעבר באנגלית ותרגול עבודות הקיץ

מרכזי הלמידה של מטיק פועלים במהלך כל השנה, גם בחופשת הקיץ. בשיעורי הקיץ באנגלית של מטיק תוכלו לסגור פערים לקראת השנה הבאה, להתכונן למבחן מעבר באנגלית, להכין את עבודת הקיץ באנגלית ולהעשיר את הידע שלכם בשפה.

במטיק עובדים בשיתוף פעולה פדגוגי עם בתי הספר וקורסי הקיץ שלנו מותאמים לתכנית הקיץ של בתי ספר רבים בארץ. יש לנו כמה סוגים של קורסי קיץ בהם אנו עובדים עם כל תלמיד לפי הצרכים והמטרות שלו כדי שיגיע מוכן ללימודי האנגלית בשנה הבאה.

אילו קורסי קיץ באנגלית אנו מציעים?

במהלך חופשת הקיץ התלמידים יוכלו להצטרף לכמה סוגים של קורסי קיץ במתכונות שונות – שיעורים פרטיים בקבוצה קטנה, שיעורים זוגיים ושיעורים אחד על אחד.

על מנת להתאים את הלמידה לצרכים ולמטרות של כל תלמיד אנו נערוך מפגש הכרות אישי לבדיקת הרמה של התלמיד ונמליץ לו על קורס הקיץ המתאים ביותר עבורו.

קורס קיץ למבחני מעבר באנגלית
בתי הספר מקיימים מבחן מעבר באנגלית בשבוע האחרון של הקיץ או מבחן פתיחה בתחילת השנה. הקורס מתאים לתלמידים שרוצים להתכונן למבחן מעבר באנגלית כדי לעלות הקבצה או לעלות רמה בבגרות ל-4 ו-5 יחידות. בקורס הקיץ נעבוד עם התלמיד על עבודת הקיץ באנגלית של הרמה מעל, כדי להביא אותו להצלחה במבחן המעבר באנגלית.

קורס קיץ לסגירת פערים
בחופשת הקיץ בזמן שבית הספר לא עובד ולא מתקדמים בחומר, זו הזדמנות מצוינת עבור התלמידים לסגור פערים באנגלית לקראת השנה הבאה.
בשיעורי הקיץ במטיק נחזור עם התלמיד על החומר באנגלית ונעבוד איתו על דפי העבודה באנגלית לקיץ כדי שיגיע מוכן ללימודים בשנה הבאה, ללא פערים בחומר.

קורס קיץ לשמירה על רצף למידה
תרגול אנגלית בקיץ עוזר לשמור על הכושר של התלמיד ולשפר את הרמה שלו בשפה האנגלית. הקורס מתאים לתלמידי כיתות ז’-י”ב שרוצים לקבל הכנה מקיפה לקראת לימודי האנגלית בשנה הבאה. בשיעורי הקיץ נעבור על החומר שנלמד השנה ונעשיר את הידע של התלמיד בשפה.

קורס קיץ להכנת עבודת הקיץ
אחרי שהתלמיד היה בים ובילה עם חברים, הוא יכול להצטרף לקורס הקיץ בשבוע האחרון של החופשה ולהכין את עבודת הקיץ. הקורס מתאים לתלמידים חזקים שמעוניינים במסגרת לימודית שתעזור להם להתכונן לקראת תחילת השנה. במהלך הקורס נעבוד עם התלמיד על עבודת הקיץ שקיבל מבית הספר ונכין אותו לקראת לימודי האנגלית בשנה הבאה.

היכן אנו מלמדים שיעורים פרטיים באנגלית בקיץ?

השיעורים הפרטיים שלנו בקבוצות קטנות מתקיימים במרכזי למידה ברחבי הארץ: תל אביב, אשקלון, גדרה, בית חשמונאי ועוד…
לרשימת הסניפים המלאה…

המורים של מטיק לאנגלית

המורים לאנגלית של מטיק הם אקדמאים בעלי ניסיון רב בהוראה עם מחויבות גבוהה להצלחה של התלמידים. עם ההכשרה המקיפה שלנו ושיטת הלימוד הייחודית שלנו, המורים שלנו הם הרבה יותר מעוד מורה פרטי לאנגלית.

כיצד ניתן להצטרף לקורסי הקיץ באנגלית?

להרשמה:  התקשרו לטלפון: 055-6658095  / השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם /  הרשמו באתר דרך המערכת

השאירו פרטים ונמצא את השיעור המתאים לכם:

קישורים חשובים:

חוברות עבודה לקורסי קיץ באנגלית

עבודות קיץ באנגלית למסיימי כיתה ז’

עבודות קיץ באנגלית למסיימי כיתה ח’

עבודות קיץ באנגלית למסיימי כיתה ט’

עבודות קיץ באנגלית למסיימי כיתה י’

תלמידים והורים מספרים:

5.0
powered by Facebook
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
Muri Krako
Muri Krako
2019-05-20T14:57:37+0000
בני בכיתה י׳ ולומד כבר כשנה מתמטיקה ב״מטיק״. יש לי רק מילים טובות על צוות המורים- איכפתיים, מעורבים וכמובן- רציניים. אני ממליצה על מורי מטיק במתמטיקה, ומניחה שגם במקצועות אחרים המורים הם מקצועיים וערכיים.
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
Yakov Shnaidman
Yakov Shnaidman
2018-12-27T18:34:03+0000
הילדה לומדת כבר והציון שלה עלה באופן משמעותי. בית ספר מומלץ מאוד. יחס אישי מעולה. המורים הצליחו לפתח בה עניין למקצועות הריאליים.
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !

לפרטים נוספים

סגירת תפריט