מטיק //שיעורים פרטיים באנגלית// שיעורים פרטיים באנגלית בקבוצות קטנות לבגרות

שיעורים פרטיים באנגלית לבגרות

קבוצות למידה קטנות, יחס אישי לכל תלמיד ומחויבות לתוצאות

במרכזי הלמידה של מטיק לומדים אנגלית לבגרות 4 יחידות ואנגלית לבגרות 5 יחידות במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות למידה קטנות של 3-5 תלמידים. לכל תלמיד לבגרות, נבנית תכנית לימודים אישית על בסיס אבחון ייחודי על כל אחד ממרכיבי הלמידה: אוצר מילים, הבנת הנקרא, דקדוק, כתיבה ושיפור מיומנות דיבור, שמטרתה: שיפור של 30% ומעלה בידע ובתוצאות בחינת הבגרות.

5 סיבות למה כדאי ללמוד במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות

תכנית לימודים אישית לכל תלמיד ומחויבות להצלחה. במסגרת לימודי אנגלית לבגרות במרכזי הלמידה של מטיק, לכל תלמיד נבנית תכנית לימודים אישית התואמת לרצונותיו, מטרותיו, הידע האישי שלו וקצב הלימוד שלו. במסגרת זו אנו מעודדים עבודה עצמית, כך שהתלמיד יוכל להתמודד טוב יותר עם חומר הלימוד לבגרות באנגלית.

סימולציות ותרגול. למטיק חומרי תרגול איכותיים התואמים למבנה בחינת הבגרות באנגלית 4 יחידות ובחינת הבגרות באנגלית 5 יחידות. כמו כן, לקראת הבחינה אנו מקיימים סימולציות ומרתונים ייעודיים, על מנת להפחית את אי הוודאות של התלמידים לקראת הבחינה.

 

מורים מקצועיים עם הצלחה מוכחת. במרכזי הלמידה של מטיק, מלמדים מורים אקדמאים בעלי ניסיון מוכח של שנים בהוראה, עם אישיות כובשת המשמשת דוגמא ומודל לחיקוי עבור כל תלמיד. בנוסף המורים שלנו עוברים הכשרה מקיפה הכוללת מבדקי ידע על תכנית הלימודים של משרד החינוך, סימולציות של שיעורים ומשובים מצד התלמידים.

קשר ישיר ורציף עם המורים וההורים של התלמיד. המורים שלנו נמצאים בקשר פדגוגי שוטף עם המורים וההורים של התלמיד ונשארים מעודכנים בחומר הלימוד, מועדי מבחנים, קשיים אישיים ואתגרים. כך אנו יודעים בדיוק כיצד ניתן לסייע לתלמיד ולהביא אותו להצלחה בבגרות באנגלית.

אפשרויות לימוד מגוונות. תלמידים יכולים להצטרף לשיעורים פרטיים באנגלית לבגרות במרכזי הלמידה של מטיק לצורך ליווי שוטף לאורך כל השנה בלימודי אנגלית לבגרות, תגבור וצמצום פערים, הכנה לקראת תחילת שנת הלימודים במסגרת קורסי קיץ, והכנה ממוקדת לבחינת הבגרות במסגרת מרתונים וסימולציות, כך שכל תלמיד תיכון יכול למצוא את מסגרת הלימוד לה הוא זקוק. כמו כן, למטיק מערכת למידה און ליין שלא משאירה אף תלמיד מאחור.

לאילו תלמידים מתאים מרכז הלמידה של מטיק?

לימוד אנגלית במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות במרכזי הלמידה של מטיק יכולה להתאים:

  • לתלמידי בגרות המרגישים שיש להם פערים בחומר הלימוד וזקוקים לתגבור שוטף וקבוע.
  • לתלמידי בגרות הזקוקים לתרגול לקראת בחינת הבגרות.
  • לתלמידי בגרות המעוניינים לעבור מבגרות 4 יחידות לבגרות 5 יחידות במסגרת קורסי הקיץ שלנו.
  • לתלמידים חזקים ששואפים לשמור על רמה גבוהה.

היכן אנו מלמדים אנגלית לבגרות 4 יחידות ואנגלית לבגרות 5 יחידות?

השיעורים הפרטיים שלנו בקבוצות קטנות מתקיימים במרכזי למידה ברחבי הארץ: תל אביב, אשקלון, גדרה, בית חשמונאי ועוד… 
לרשימת הסניפים המלאה…

המורים של מטיק לאנגלית

כל המורים שלנו לאנגלית הנם אקדמאים בעלי ניסיון מוכח בהכנה לבחינת הבגרות באנגלית עם ותק של שנים בהוראה. ומחויבות גבוהה להצלחה. עם ההכשרה השוטפת שלנו ושיטת הלימוד הייחודית שלנו, המורים שלנו הם הרבה יותר מעוד מורה פרטי לאנגלית.

כמה עולה שיעור פרטי באנגלית במטיק?

ניתן להצטרף לאחד ממסלולי הלימוד האפשריים שלנו במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות בעלות של 70 ש”ח לשעה.

להרשמה:  התקשרו לטלפון: 055-6658095  / השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם /  הרשמו באתר דרך המערכת

השאירו פרטים ונמצא את השיעור המתאים לכם:

קישורים חשובים:

תלמידים והורים מספרים:

5.0
powered by Facebook
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
Muri Krako
Muri Krako
2019-05-20T14:57:37+0000
בני בכיתה י׳ ולומד כבר כשנה מתמטיקה ב״מטיק״. יש לי רק מילים טובות על צוות המורים- איכפתיים, מעורבים וכמובן- רציניים. אני ממליצה על מורי מטיק במתמטיקה, ומניחה שגם במקצועות אחרים המורים הם מקצועיים וערכיים.
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
Yakov Shnaidman
Yakov Shnaidman
2018-12-27T18:34:03+0000
הילדה לומדת כבר והציון שלה עלה באופן משמעותי. בית ספר מומלץ מאוד. יחס אישי מעולה. המורים הצליחו לפתח בה עניין למקצועות הריאליים.
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !

לפרטים נוספים

סגירת תפריט