מטיק //שיעורים פרטיים באנגלית// שיעורים פרטיים באנגלית בקבוצות קטנות לכיתה ז’, ח’, ט’

שיעורים פרטיים באנגלית לכיתה ז', ח', ט'

קבוצות למידה קטנות, יחס אישי לכל תלמיד ומחויבות לתוצאות

במרכזי הלמידה של מטיק לומדים אנגלית במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות למידה קטנות של 3-5 תלמידים,כאשר לכל תלמיד בקבוצה נבנית תכנית לימודים אישית על בסיס אבחון ייחודי, שמטרתה: שיפור של 30% ומעלה בידע ובתוצאות הבחינות בבית הספר תוך 3 חודשים.

5 סיבות למה כדאי ללמוד במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות

תכנית לימודים אישית לכל תלמיד ומחויבות להצלחה. במסגרת לימודי אנגלית במרכזי הלמידה של מטיק, לכל תלמיד נבנית תכנית לימודים אישית בהתאם לידע וקצב הלימוד שלו, תוך שאנו מעודדים עבודה עצמית ללא תלות במורה. כך התלמיד מתמודד טוב יותר עם חומר הלימוד באנגלית, המוטיבציה האישית שלו גוברת וכך גם בטחונו האישי והצלחתו בהתמודדות עם המבחנים במהלך השנה.

קשר ישיר ורציף עם המורים וההורים של התלמיד. המורים שלנו נמצאים בקשר פדגוגי שוטף עם המורים וההורים של התלמיד ונשארים מעודכנים בחומר הלימוד, מועדי מבחנים, קשיים אישיים ואתגרים. כך אנו יודעים בדיוק כיצד ניתן לסייע לתלמיד ולהביא אותו להצלחה בלימודי האנגלית.

מורים מקצועיים עם הצלחה מוכחת. במרכזי הלמידה של מטיק, מלמדים מורים אקדמאים בעלי ניסיון מוכח של שנים בהוראה, עם אישיות כובשת המשמשת דוגמא ומודל לחיקוי עבור כל תלמיד. בנוסף המורים שלנו עוברים הכשרה מקיפה הכוללת מבדקי ידע על תכנית הלימודים של משרד החינוך, סימולציות של שיעורים ומשובים מצד התלמידים.

אלפי תלמידים מרוצים משנת 2008. מאז 2008 ועד היום המורים של מטיק לאנגלית לכיתה ז’, ח’, ט’, לימדו אלפי תלמידים, אשר שיפרו את תוצאותיהם ואת יכולת השיח היום יומית שלהם באנגלית.  

אפשרויות לימוד מגוונות. תלמידים יכולים להצטרף לשיעורים פרטיים באנגלית במרכזי הלמידה של מטיק לצורך ליווי שוטף לאורך כל השנה, תגבור ולצמצום פערים, הכנה לבחינות במהלך השנה והכנה לקראת תחילת שנת הלימודים במסגרת קורסי קיץ, כך שכל תלמיד יכול למצוא את מסגרת הלימוד לה הוא זקוק.

לאילו תלמידים מתאים מרכז הלמידה של מטיק?

לימוד אנגלית במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות במרכזי הלמידה של מטיק יכולה להתאים:

  • לתלמידים המרגישים שיש להם פערים בחומר הלימוד וזקוקים לתגבור שוטף וקבוע.
  • לתלמידים הזקוקים לעזרה בהכנת שיעורי הבית באנגלית.
  • לתלמידים המעוניינים בחיזוק לקראת מבחנים באנגלית במהלך השנה.
  • לתלמידים המעוניינים לעלות הקבצה באנגלית במסגרת קורסי הקיץ שלנו.
  • לתלמידים חזקים ששואפים לשמור על רמה גבוהה.

היכן אנו מלמדים אנגלית לכיתה ז', ח', ט'?

השיעורים הפרטיים שלנו בקבוצות קטנות מתקיימים במרכזי למידה ברחבי הארץ: תל אביב, אשקלון, גדרה, בית חשמונאי ועוד… 
לרשימת הסניפים המלאה…

המורים של מטיק לאנגלית

כל המורים שלנו לאנגלית הנם אקדמאים בעלי ניסיון מוכח של שנים בהוראה, עם אישיות כובשת המשמשת דוגמא ומודל לחיקוי עבור כל תלמיד ומחויבות גבוהה להצלחה. עם ההכשרה השוטפת שלנו ושיטת הלימוד הייחודית שלנו, המורים שלנו הם הרבה יותר מעוד מורה פרטי לאנגלית.

כמה עולה שיעור פרטי באנגלית במטיק?

ניתן להצטרף לאחד ממסלולי הלימוד האפשריים שלנו במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות בעלות של 70 ש”ח לשעה.

להרשמה:  התקשרו לטלפון: 055-6658095  / השאירו למטה פרטים ונחזור אליכם בהקדם /  הרשמו באתר דרך המערכת

השאירו פרטים ונמצא את השיעור המתאים לכם:

קישורים חשובים:

תלמידים והורים מספרים:

5.0
powered by Facebook
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
Muri Krako
Muri Krako
2019-05-20T14:57:37+0000
בני בכיתה י׳ ולומד כבר כשנה מתמטיקה ב״מטיק״. יש לי רק מילים טובות על צוות המורים- איכפתיים, מעורבים וכמובן- רציניים. אני ממליצה על מורי מטיק במתמטיקה, ומניחה שגם במקצועות אחרים המורים הם מקצועיים וערכיים.
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
Yakov Shnaidman
Yakov Shnaidman
2018-12-27T18:34:03+0000
הילדה לומדת כבר והציון שלה עלה באופן משמעותי. בית ספר מומלץ מאוד. יחס אישי מעולה. המורים הצליחו לפתח בה עניין למקצועות הריאליים.
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !

לפרטים נוספים

סגירת תפריט