הצטרפו למרתונים שלנו שיחממו אתכם לקראת בגרויות החורף

מטיק //שיעורים פרטיים במתמטיקה// שיעורים פרטיים במתמטיקה בקיץ 

שיעורים פרטיים במתמטיקה בקיץ

סגירת פערים, הכנה למבחן מעבר במתמטיקה ותרגול עבודות הקיץ

מרכזי הלמידה של מטיק עובדים לאורך כל השנה, אפילו בחופשת הקיץ. בשיעורי הקיץ של מטיק תוכלו לסגור פערים לקראת השנה הבאה, להתכונן למבחן מעבר במתמטיקה, לתרגל את עבודת הקיץ במתמטיקה ולעשות הכנה מקיפה לכיתות ז'-י"ב לקראת לימודי המתמטיקה בשנה הבאה.

יש לנו כמה סוגים של קורסי קיץ בהם אנו עובדים עם כל תלמיד לפי הצרכים והמטרות שלו כדי שיתחיל את השנה הבאה ברגל ימין. אנו עובדים בשיתוף פעולה פדגוגי עם בתי הספר וקורסי הקיץ שלנו מותאמים לתכנית הקיץ של בתי ספר רבים בארץ. 

אילו קורסי קיץ במתמטיקה אנו מציעים?

במהלך חופשת הקיץ התלמידים יוכלו להצטרף לכמה סוגים של קורסי קיץ במתכונות שונות – שיעורים פרטיים בקבוצה קטנה, שיעורים זוגיים ושיעורים אחד על אחד.

על מנת להתאים את הלמידה לצרכים ולמטרות של כל תלמיד אנו נערוך מפגש הכרות אישי לבדיקת הרמה של התלמיד ונמליץ לו על קורס הקיץ המתאים ביותר עבורו.

קורס קיץ למבחני מעבר במתמטיקה
בתי הספר מקיימים מבחן מעבר במתמטיקה בשבוע האחרון של הקיץ או מבחן פתיחה בתחילת השנה. הקורס מתאים לתלמידים שרוצים להתכונן למבחן מעבר במתמטיקה כדי לעלות הקבצה או לעלות רמה בבגרות ל-4 ו-5 יחידות. בקורס הקיץ נעבוד עם התלמיד על עבודת הקיץ במתמטיקה של הרמה מעל, כדי להביא אותו להצלחה במבחן המעבר במתמטיקה.

קורס קיץ לסגירת פערים
בחופשת הקיץ בזמן שבית הספר לא עובד ולא מתקדמים בחומר, יש הזדמנות מצוינת עבור התלמידים לסגור פערים במתמטיקה לקראת השנה הבאה.
בשיעורי הקיץ במטיק נחזור עם התלמיד על החומר במתמטיקה ונעבוד איתו על דפי העבודה במתמטיקה לקיץ כדי שיגיע מוכן ללימודים בשנה הבאה ללא פערים בחומר.

קורס קיץ לשמירה על רצף למידה
תרגול מתמטיקה בקיץ עוזר לשמור על הכושר של התלמיד, כדי שיהיה מוכן ללימודים בשנה הבאה. בשיעורי הקיץ נלמד ונזכר בחומר של כל השנה ונעשה הכנה מקיפה במתמטיקה לשנה הבאה לכיתות ז-י"ב. כך נשמור על ההצלחה ועל הרמה הגבוהה של התלמיד גם בשנה הבאה.

קורס קיץ להכנת עבודת הקיץ
אחרי שהתלמיד בילה בחופשת הקיץ, היה בבריכה ונפגש עם חברים, הוא יכול להצטרף לקורס הקיץ בשבוע האחרון של החופשה ולהכין את עבודת הקיץ. הקורס מתאים לתלמידים חזקים שמעוניינים במסגרת לימודית שתעזור להם להתכונן לקראת הלימודים בשנה הבאה.
במהלך הקורס נעבוד עם התלמיד על עבודת הקיץ שקיבל מבית הספר ונכין אותו לקראת לימודי המתמטיקה בשנה הבאה.

היכן אנו מלמדים שיעורים פרטיים במתמטיקה בקיץ?

השיעורים הפרטיים שלנו בקבוצות קטנות מתקיימים במרכזי למידה ברחבי הארץ: תל אביב, אשקלון, גדרה, בית חשמונאי ועוד… וגם בשיעורי אונליין.
לרשימת הסניפים המלאה…

המורים של מטיק למתמטיקה

המורים למתמטיקה שלנו הם אקדמאים בעלי ניסיון רב בהוראה עם מחויבות גבוהה להצלחה של התלמידים. עם ההכשרה המקיפה שלנו ושיטת הלימוד הייחודית שלנו, המורים שלנו הם הרבה יותר מעוד מורה פרטי למתמטיקה.

כיצה ניתן להצטרף לקורסי הקיץ במתמטיקה?

להרשמה:  
התקשרו לטלפון: 055-6658095  / השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם 

השאירו פרטים ונמצא את השיעור המתאים לכם:

קישורים רלוונטיים:

תלמידים והורים מספרים:

5.0
מבוסס על 12 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Mali Reuven Shmuel
Mali Reuven Shmuel
2021-08-16T09:01:29+0000
רשמתי את הילדה לקורסי הקיץ במתמטיקה ואנגלית בגדרה. ברצוני לשבח את צוות המורים האיכותי והנדיר במטיק , הילדה לא רק שהספיקה להשלים פערים היא גם התקדמה בחומר בעזרת הצוות הנפלא . כמובן שרשמנו אותה להמשך לימודים גם בשנה הקרובה , ממליצה לכל מי שמחפש פתרון... לשנה הקרובה להירשם רק במטיק .. כאן באמת מלווים את הילדים עד ההגעה ליעד ..קראו עוד
Smadar Gavish
Smadar Gavish
2021-07-11T13:26:00+0000
ממליצה מאוד על מטיק וספציפית על אוריאל, הבת שלי השלימה פער של יותר מחצי שנה במתמטיקה בגלל קורונה בתוך מספר שבועות בלבד. יש תוצאות ! רציניים מקצועיים ואכפתים. ממליצה בחום
שרית רפפורט
שרית רפפורט
2021-07-10T12:00:18+0000
השיעורים התקיימו עם מורים רציניים ומאד נעימים. הבת שלי השיגה ציוניים גבוהים מהיום שהצטרפה לשיעורים במטיק.
רחלי דוד חולי
רחלי דוד חולי
2020-04-26T11:24:48+0000
צוות מדהים . מורים קשובים ואיכפתיים. מכירה אותם כבר הרבה שנים ילד אחד סיים דרכם בהצלחה רבה. והילד השני עכשיו לומד ממש מרוצה וממליצה אין עליכם⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩💯💯💯💯💯💯
Liat Steinmetz Mordowich
Liat Steinmetz Mordowich
2020-04-20T11:47:27+0000
צוות נהדר מעביר את השיעורים בצורה נעימה וברורה, קשר מעולה עם הילדים ומאוד מסודרים ואחראיים בהתנהלות מול ההורים
רמיז מרדכי
רמיז מרדכי
2019-09-19T10:12:04+0000
שלום רב,אני רמיז מרדכי.אני ואישתי משקיעים המון בחינוך ילדינו ,בתגבורים של שיעורים פרטיים ובספורט. בני עידן מרדכי לומד בבית"ס בגין גדרה ,השנה עלה לכיתה יא .בדיעבד הוא התקשה במתמטיקה ,מורים במתמטיקה בבי"ס טענו שעידן לא משקיע לא לומד מספיק לא האמינו... בו ולא יזמו גישה אישית בשיחות מוטיבציה עם עידן הבנתי שיש לו מוטיבציה ורצון ללמוד אך לא הצליח להבין את החומר הנלמד ,כאשר לא מבינים משהו מייד יש ירידה המוטיבציה הרגשת נחיתות ואי הצלחה וסלידה כלפי לימודים. מזה שנתיים עידן לומד אצל אוריאל שקד במטיק.תבינו הגענו למטיק מטעמי חיסכון כי השקענו המון כסף בשיעורים פרטיים שלא הניבו פרי. לכן אני חוזר שוב לאוריאל שקד ורוצה לפרגן ולשבח אותו,מורה שמוביל את התלמידיו מאמין בהם רואה בעבודתו שליחות גדולה!!!אלה לא סתם מילים ושבחים יש מאחוריהם שעות רבות של עבודה קשה גם על חשבון זמן הפרטי שלו בוואטסאפים הודעות סמס של עזרה בלימודים. כנ"ל עידן מאוד רצה ללמוד אך כמעט הדרדר ופיתח סלידה ללימודים,אך למזלנו התחיל ללמוד אצל אוריאל שקד.הדברים התחילו להשתנות עידן חזר משיעורים עם מוטיבציה עם הבנה של החומר הנלמד עם רצון להשלים שיעורי בית ולהצליח, התחיל לגלות עניין המתמטיקה התעקש לעלות רמה .בשיחות עם עידן הבנתי שיש כאן מורה אמיתי,שמעתי מעידן כל פעם "אלוואי והיו לי מורים כאלה בבית"ס שמאמינים בי יודעים להסביר את החומר הנלמד"גם בשיחות ופגישות שלי עם המורים במתמטיקה בבית"ס שמעתי שהוא לא לומד מספיק ולא משקיע וגם לא כדאי לו לעלות רמה ל5 יחידות מתמטיקה כי צריך שתהיה לו חשיבה מתמטית אך אני ראיתי שעידן מודאג מהמצב וחשוב לו להצליח לעלות ל5 יחידות ,הוא האמין בעצמו שהוא מסוגל וזה העתיד שלו שהוא בחר.אני תמחתי בעידן והרגשתי שזה לא מספיק ומאצע הדרך פוגשים במלח הארץ אוריאל שקד מורה משכמו ומעלה שרואה בעבודתו שליחות חייו,גישה אישית ידע יכולת להרצאות ולהסביר התמדה ואימונה בתלמידים.מורה דרך ברמה פסיכולוגית ,אישית חברתית מנטלית רגשית עד לרמה של חלוקת לוז יומי ושבועי של התלמיד וליו דווקא לימודים אלה גם פנאי חברים ספורט כושר משפחה.זה גרם לעידן לרוץ לשולחן לימודים להשלים שיעורי בית, כי הוא הבין שזאת הדרך להצליח .אוריאל יוזם שיחות עם ההורים לא רק מתעניין אלה גם מכוון ומיישר קו עם ההורים על מנת לתמוך מהבית בתלמיד.חברים זה לא מובן מאליו על חשבון זמנו הפנוי ,מצאתי את עצמי משוחח עם אוריאל על עידן כמה תמיכה ודאגה כמה חשוב לו שהתלמידים שלו יצליחו .חשוב לציין שעידן עלה ל 5 יחידות לכן אינני יכול כי בנאדם להשאר אדיש.אני אומר לכם באמת מכל הלב אלוואי שבמערכת חינוך שלנו יהיהו אנשים חשובים כמו אוריאל שקד.חשוב לי לתמוך ולפרגן לאוריאל,עבודתו לא לשווא היא חשובה והוא איש חשוב לנו. !!!בהצלחה עלה להצליח אוריאל בברכה רמיז מרדכי!!!!!קראו עוד
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
Muri Krako
Muri Krako
2019-05-20T14:57:37+0000
בני בכיתה י׳ ולומד כבר כשנה מתמטיקה ב״מטיק״. יש לי רק מילים טובות על צוות המורים- איכפתיים, מעורבים וכמובן- רציניים. אני ממליצה על מורי מטיק במתמטיקה, ומניחה שגם במקצועות אחרים המורים הם מקצועיים וערכיים.
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות... בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !קראו עוד
הביקורות הבאות

לפרטים נוספים