מטיק //שיעורים פרטיים במתמטיקה// שיעורים פרטיים במתמטיקה בקיץ 

שיעורים פרטיים במתמטיקה בקיץ

סגירת פערים, הכנה למבחן מעבר במתמטיקה ותרגול עבודות הקיץ

מרכזי הלמידה של מטיק עובדים לאורך כל השנה, אפילו בחופשת הקיץ. בשיעורי הקיץ של מטיק תוכלו לסגור פערים לקראת השנה הבאה, להתכונן למבחן מעבר במתמטיקה, לתרגל את עבודת הקיץ במתמטיקה ולעשות הכנה מקיפה לכיתות ז’-י”ב לקראת לימודי המתמטיקה בשנה הבאה.

יש לנו כמה סוגים של קורסי קיץ בהם אנו עובדים עם כל תלמיד לפי הצרכים והמטרות שלו כדי שיתחיל את השנה הבאה ברגל ימין. אנו עובדים בשיתוף פעולה פדגוגי עם בתי הספר וקורסי הקיץ שלנו מותאמים לתכנית הקיץ של בתי ספר רבים בארץ. 

אילו קורסי קיץ במתמטיקה אנו מציעים?

במהלך חופשת הקיץ התלמידים יוכלו להצטרף לכמה סוגים של קורסי קיץ במתכונות שונות – שיעורים פרטיים בקבוצה קטנה, שיעורים זוגיים ושיעורים אחד על אחד.

על מנת להתאים את הלמידה לצרכים ולמטרות של כל תלמיד אנו נערוך מפגש הכרות אישי לבדיקת הרמה של התלמיד ונמליץ לו על קורס הקיץ המתאים ביותר עבורו.

קורס קיץ למבחני מעבר במתמטיקה
בתי הספר מקיימים מבחן מעבר במתמטיקה בשבוע האחרון של הקיץ או מבחן פתיחה בתחילת השנה. הקורס מתאים לתלמידים שרוצים להתכונן למבחן מעבר במתמטיקה כדי לעלות הקבצה או לעלות רמה בבגרות ל-4 ו-5 יחידות. בקורס הקיץ נעבוד עם התלמיד על עבודת הקיץ במתמטיקה של הרמה מעל, כדי להביא אותו להצלחה במבחן המעבר במתמטיקה.

קורס קיץ לסגירת פערים
בחופשת הקיץ בזמן שבית הספר לא עובד ולא מתקדמים בחומר, יש הזדמנות מצוינת עבור התלמידים לסגור פערים במתמטיקה לקראת השנה הבאה.
בשיעורי הקיץ במטיק נחזור עם התלמיד על החומר במתמטיקה ונעבוד איתו על דפי העבודה במתמטיקה לקיץ כדי שיגיע מוכן ללימודים בשנה הבאה ללא פערים בחומר.

קורס קיץ לשמירה על רצף למידה
תרגול מתמטיקה בקיץ עוזר לשמור על הכושר של התלמיד, כדי שיהיה מוכן ללימודים בשנה הבאה. בשיעורי הקיץ נלמד ונזכר בחומר של כל השנה ונעשה הכנה מקיפה במתמטיקה לשנה הבאה לכיתות ז-י”ב. כך נשמור על ההצלחה ועל הרמה הגבוהה של התלמיד גם בשנה הבאה.

קורס קיץ להכנת עבודת הקיץ
אחרי שהתלמיד בילה בחופשת הקיץ, היה בבריכה ונפגש עם חברים, הוא יכול להצטרף לקורס הקיץ בשבוע האחרון של החופשה ולהכין את עבודת הקיץ. הקורס מתאים לתלמידים חזקים שמעוניינים במסגרת לימודית שתעזור להם להתכונן לקראת הלימודים בשנה הבאה.
במהלך הקורס נעבוד עם התלמיד על עבודת הקיץ שקיבל מבית הספר ונכין אותו לקראת לימודי המתמטיקה בשנה הבאה.

היכן אנו מלמדים שיעורים פרטיים במתמטיקה בקיץ?

השיעורים הפרטיים שלנו בקבוצות קטנות מתקיימים במרכזי למידה ברחבי הארץ: תל אביב, אשקלון, גדרה, בית חשמונאי ועוד…
לרשימת הסניפים המלאה…

המורים של מטיק למתמטיקה

המורים למתמטיקה שלנו הם אקדמאים בעלי ניסיון רב בהוראה עם מחויבות גבוהה להצלחה של התלמידים. עם ההכשרה המקיפה שלנו ושיטת הלימוד הייחודית שלנו, המורים שלנו הם הרבה יותר מעוד מורה פרטי למתמטיקה.

כיצה ניתן להצטרף לקורסי הקיץ במתמטיקה?

להרשמה:  
התקשרו לטלפון: 055-6658095  / השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם /  הרשמו באתר דרך המערכת

השאירו פרטים ונמצא את השיעור המתאים לכם:

קישורים חשובים:

תלמידים והורים מספרים:

5.0
powered by Facebook
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
Muri Krako
Muri Krako
2019-05-20T14:57:37+0000
בני בכיתה י׳ ולומד כבר כשנה מתמטיקה ב״מטיק״. יש לי רק מילים טובות על צוות המורים- איכפתיים, מעורבים וכמובן- רציניים. אני ממליצה על מורי מטיק במתמטיקה, ומניחה שגם במקצועות אחרים המורים הם מקצועיים וערכיים.
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
Yakov Shnaidman
Yakov Shnaidman
2018-12-27T18:34:03+0000
הילדה לומדת כבר והציון שלה עלה באופן משמעותי. בית ספר מומלץ מאוד. יחס אישי מעולה. המורים הצליחו לפתח בה עניין למקצועות הריאליים.
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !

לפרטים נוספים

סגירת תפריט