מטיק //שיעורים פרטיים במתמטיקה// שיעורים פרטיים במתמטיקה בקבוצות קטנות לכיתה ז’, ח’, ט’

שיעורים פרטיים במתמטיקה לכיתה ז', ח', ט'

קבוצות למידה קטנות, יחס אישי לכל תלמיד ומחויבות לתוצאות

במרכזי הלמידה של מטיק לומדים מתמטיקה במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות למידה קטנות של 3-5 תלמידים, ולכל תלמיד בקבוצה, נבנית תכנית לימודים אישית על בסיס אבחון צורת החשיבה המתמטית של התלמיד, שמטרתה: שיפור של 30% ומעלה בידע ובתוצאות הבחינות בבית הספר תוך 3 חודשים.

5 סיבות למה ללמוד מתמטיקה במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות

אבחון צורת החשיבה, תכנית לימודים אישית ומחויבות להצלחה
במסגרת לימודי מתמטיקה במרכזי הלמידה של מטיק, כל תלמיד עובר אבחון צורות חשיבה והבנה ועל בסיס האבחון נבנית עבורו תכנית לימודים אישית מותאמת לפיתוח חשיבה מתמטית, תוך שאנו מעודדים עבודה עצמית ללא תלות במורה. כך התלמיד מתמודד טוב יותר עם חומר הלימוד במתמטיקה, המוטיבציה האישית שלו גוברת וכך גם בטחונו האישי והצלחתו בבחינות במהלך השנה.

קשר ישיר ורציף עם המורים וההורים של התלמיד
המורים שלנו למתמטיקה נמצאים בקשר פדגוגי שוטף עם המורים וההורים של התלמיד ונשארים מעודכנים בחומר הלימוד, מועדי מבחנים, קשיים אישיים ואתגרים. כך אנו יודעים בדיוק כיצד ניתן לסייע לתלמיד ולהביא אותו להצלחה בלימודי המתמטיקה.

מורים מקצועיים עם הצלחה מוכחת

במרכזי הלמידה של מטיק, מלמדים מורים אקדמאים בעלי ניסיון מוכח של שנים בהוראת מתמטיקה, עם אישיות כובשת המשמשת דוגמא ומודל לחיקוי עבור כל תלמיד. בנוסף המורים שלנו עוברים הכשרה מקיפה הכוללת מבדקי ידע על תכנית הלימודים של משרד החינוך, צורות חשיבה והבנה מתמטית, סימולציות של שיעורים ומשובים מצד התלמידים.

אלפי תלמידים מרוצים משנת 2008
מאז 2008 ועד היום המורים של מטיק למתמטיקה לכיתה ז’, ח’, ט’, לימדו אלפי תלמידים, אשר שיפרו את החשיבה המתמטית שלהם, למדו צורות חשיבה שונות, שיפרו את צינוי המתמטיקה שלהם והגיעו מוכנים יותר ללימודי מתמטיקה בתיכון.  

אפשרויות לימוד מגוונות
תלמידים יכולים להצטרף לשיעורים פרטיים במתמטיקה במרכזי הלמידה של מטיק לצורך ליווי שוטף לאורך כל השנה, תגבור ותרגול החומר הנלמד בכתה, הכנה לבחינות במהלך השנה והכנה לקראת תחילת שנת הלימודים במסגרת קורסי קיץ, כך שכל תלמיד יכול למצוא את מסגרת הלימוד לה הוא זקוק.

למי מתאימה שיטת הלימוד של מטיק?

לימוד מתמטיקה במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות בשיטה הייחודית של מטיק יכולה להתאים:

  • לתלמידים המרגישים שיש להם פערים בחומר הלימוד במתמטיקה.
  • לתלמידים אשר זקוקים לתרגול נוסף שוטף וקבוע על חומר הלימוד במתמטיקה.
  • לתלמידים הזקוקים לעזרה בהכנת שיעורי הבית במתמטיקה.
  • לתלמידים המעוניינים בחיזוק לקראת מבחנים במתמטיקה במהלך השנה.
  • לתלמידים המעוניינים לעלות הקבצה במסגרת קורסי הקיץ שלנו.
  • לתלמידים חזקים ששואפים לשמור על רמה גבוהה.

היכן אנו מלמדים מתמטיקה לכיתה ז', ח', ט'?

השיעורים הפרטיים שלנו בקבוצות קטנות מתקיימים במרכזי למידה ברחבי הארץ: תל אביב, אשקלון, גדרה, בית חשמונאי ועוד… 
לרשימת הסניפים המלאה…

המורים של מטיק למתמטיקה

כל המורים שלנו למתמטיקה הנם אקדמאים בעלי ניסיון מוכח של שנים בהוראת המתמטיקה לתלמידי חטיבת הביניים, עם אישיות כובשת המשמשת דוגמא ומודל לחיקוי עבור כל תלמיד ומחויבות גבוהה להצלחה. עם ההכשרה השוטפת שלנו ושיטת הלימוד הייחודית שלנו המתבססת על צורת החשיבה המתמטית של התלמיד, המורים שלנו הם הרבה יותר מעוד מורה פרטי למתמטיקה.

כמה עולה שיעור פרטי במתמטיקה במטיק?

ניתן להצטרף לאחד ממסלולי הלימוד האפשריים שלנו במסגרת שיעורים פרטיים במתמטיקה בקבוצות קטנות בעלות של 70 ש”ח לשעה.

להרשמה:  התקשרו לטלפון: 055-6658095  / השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם /  הרשמו באתר דרך המערכת

השאירו פרטים ונמצא את השיעור המתאים לכם:

קישורים חשובים:

תלמידים והורים מספרים:

5.0
powered by Facebook
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
Muri Krako
Muri Krako
2019-05-20T14:57:37+0000
בני בכיתה י׳ ולומד כבר כשנה מתמטיקה ב״מטיק״. יש לי רק מילים טובות על צוות המורים- איכפתיים, מעורבים וכמובן- רציניים. אני ממליצה על מורי מטיק במתמטיקה, ומניחה שגם במקצועות אחרים המורים הם מקצועיים וערכיים.
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
Yakov Shnaidman
Yakov Shnaidman
2018-12-27T18:34:03+0000
הילדה לומדת כבר והציון שלה עלה באופן משמעותי. בית ספר מומלץ מאוד. יחס אישי מעולה. המורים הצליחו לפתח בה עניין למקצועות הריאליים.
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !

לפרטים נוספים

סגירת תפריט