מטיק // שיעורים פרטיים במתמטיקה

שיעורים פרטיים במתמטיקה

מגוון שיעורים פרטיים, יחס אישי לכל תלמיד ומחויבות לתוצאות

רשת מטיק מרכזי למידה מציעה שיעורים פרטיים במתמטיקה לתלמידי יסודי, חטיבת הביניים והתיכון בסניפים שלנו ברחבי הארץ ובאונליין. אנו בונים לכל תלמיד תכנית לימודים אישית המבוססת על אבחון ייחודי הבודק את צורת החשיבה המתמטית, הרמה, הצרכים והמטרות של התלמיד.
עם שיטת הלימוד של מטיק תגיעו לשיפור של 30% ומעלה בידע ובתוצאות תוך 3 חודשים.

למה ללמוד אצלנו שיעורים פרטיים במתמטיקה?

אבחון צורת החשיבה ותכנית לימודים אישית
כדי להכיר את התלמיד ולהבין את הצרכים שלו, אנחנו עורכים שלושה מפגשי התנסות, הכוללים גם אבחון ייחודי הבודק את צורת החשיבה המתמטית של התלמיד, הרמה שלו והמטרות שלו. לאחר ההכרות, אנחנו נבנה לו תכנית לימודים אישית ונמליץ לו על שיטת הלימוד האפקטיבית ביותר שתביא את אותו להצלחה בלימודי המתמטיקה.

סימולציות, מרתונים ואסטרטגיות לפתרון מבחנים
לקראת בחינות אנו מקיימים סימולציות ומרתונים ייעודיים, על מנת להפחית את אי הוודאות של התלמידים לקראת הבחינה. במסגרת זו אנו מלמדים את התלמידים אסטרטגיות כיצד “לגשת” לפתרון הבחינה אשר מסייעות להם להוציא ציונים גבוהים יותר.

ליווי שוטף והקניית הרגלי למידה
במקום לכבות שריפות ולהגיע לשיעורים פרטיים רק כאשר מתעוררות בעיות או לפני מבחנים, אנו במטיק מאמינים בלמידה קבועה ושוטפת לאורך כל השנה. למידה רציפה מייצרת אצל התלמידים הרגלי למידה ומסייעת להם להצליח בלימודי המתמטיקה.
בנוסף, אנו שמים דגש רב בשיעורים הפרטיים שלנו על לימוד אסטרטגיות למידה המסייעות לתלמידים בהכנת שיעורי הבית, ביצירת מוטיבציה ובהקשבה בכיתה. לכן, תלמידים שמגיעים אלינו לשיעורים פרטיים במתמטיקה, משתפרים גם במקצועות האחרים.

קשר ישיר ורציף עם המורים וההורים של התלמיד
המורים למתמטיקה שלנו שומרים על קשר פדגוגי רציף עם המורים וההורים של התלמיד וכך תמיד מעודכנים בחומרי הלימוד, במועדי המבחנים ובאתגרים אישיים של התלמיד.

אילו מסלולי לימוד אנו מציעים?

מורה פרטי למתמטיקה: שיעור אחד על אחד עם מורה פרטי לתלמידים שרוצים לסגור פערים או ללמוד נושא מסוים. בכל שיעור נלמד את החומר התאורטי של הנושא, נדגים כיצד פותרים תרגילים בנושא ונמשיך לתרגל שאלות דומות במסגרת השיעור.

שיעורים פרטיים בזוגות:  לימוד של שני תלמידים באותה רמה אשר רוצים לקבל הדרכה ועזרה בנושא מסוים. השיעור מתחלק ללימוד התאוריה של הנושא, הכרות עם הנוסחאות הרלוונטיות, פתרון תרגיל על ידי המורה הפרטי ולימוד דרך החשיבה המצופה מהם בפתירת התרגיל והנחייה והכוונה כיצד לתרגל בבית.

שיעורים פרטיים במתמטיקה בקבוצות קטנות: לימוד בקבוצות קטנות של 3-5 תלמידים עם ליווי צמוד של מורה מקצועי ומנוסה כאשר כל תלמיד מתקדם בקצב שלו לפי תכנית הלימודים האישית שלו. הלימוד בקבוצה קטנה מעודד עבודה עצמאית ללא תלות במורה, מגביר את המוטיבציה ותורם בבניית ביטחון עצמי לתלמיד. אנו במטיק מאמינים כי שיטת לימוד זו היא האפקטיבית ביותר עבור רוב התלמידים.

מרתונים: מרתונים ממוקדים לפני מבחנים ובגרויות הכוללים לימוד ותרגול של החומר הלימוד במתמטיקה וסימולציות של הבחינות.

שיעורי אונליין במתמטיקה:  לומדים מתמטיקה בנוחות בלי לצאת מהבית. שיעורים פרטיים דרך המחשב עם המורים הפרטיים של מטיק.

שיעורים פרטיים בקיץ:  הכנה לקראת השנה החדשה לתלמידים שרוצים לתלמידים שרוצים להתכונן למבחן מעבר, להשלים פערים ולהכין את עבודת הקיץ במתמטיקה.

למי מיועדים השיעורים הפרטיים של מטיק?

לתלמידים שצברו פערים בחומר הלימוד במתמטיקה.
בבתי הספר לומדים מתמטיקה 5-6 שעות שבועיות. לתלמיד שפספס כמה שיעורים או לא היה מרוכז בכיתה יהיה קשה להשלים את החומר. לכן, פעמים רבות תלמידים צוברים פערים בחומרי הלימוד במתמטיקה.
לתלמיד שצבר פערים אנו נבנה תכנית לימודים אישית כדי שיוכל להשלים את הפערים במהרה ולהדביק את הקצב של הכיתה.

לתלמידים שרוצים לעלות הקבצה במתמטיקה.
בחטיבת הביניים, בכיתות ז’, ח’ ובמחצית הראשונה של כיתה ט’ אפשר לעלות הקבצה במתמטיקה בקלות יחסית. לאחר מכן, התהליך יהיה מורכב יותר מכיוון שהפער בין נושאי הלימוד והרמה גדל.
אנו במטיק בונים תכנית לימודים אישית בהתאם למטרות של התלמיד, ולכן נבנה תכנית לימודים מיוחדת לתלמיד שהמטרה שלו היא לעלות הקבצה במתמטיקה.

לתלמידים שמעוניינים להגיע לציונים גבוהים במתמטיקה.
הצלחה בלימודי המתמטיקה חשובה להמשך דרכו של התלמיד, ציונים גבוהים במתמטיקה יאפשרו לו להתקבל למגמות ריאליות כמו מחשבים ופיזיקה. גם בהמשך הדרך, בצבא ובלימודים האקדמאיים יש חשיבות לציוני הבגרות במתמטיקה.
אנחנו במטיק נסייע לתלמידים לשמור על הרמה הגבוהה במתמטיקה כדי להשאיר להם את כל הדלתות פתוחות.

לתלמידים שרוצים להתכונן באופן ממוקד לבחינות ולבגרויות.
לפני מבחנים ובחינות בגרות במתמטיקה הלחץ גובר. לעיתים רבות יש חומר רב ללמוד לקראת הבחינה ותלמידים רבים נזקקים לעזרה ממוקדת. בנוסף, לתלמידים רבים יש חרדה מהבחינות אשר משפיעה על התפקוד שלהם במהלך הבחינה.
אצלנו תוכלו למצוא מרתונים ממוקדים למבחנים ולבחינות הבגרות במתמטיקה הכוללים גם סימולציות של הבחינות אשר יסייעו להפחית את הלחץ והחרדה לפני הבחינה ובמהלכה.

המורים הפרטיים למתמטיקה של מטיק

את השיעורים הפרטיים שלנו מלמדים מורים אקדמאים, צעירים ומיומנים שעברו אצלנו הכשרה מקיפה הכוללת לימוד תכניות משרד החינוך, הדרכות על יצירת מוטיבציה אצל תלמידים ומיצוי היכולות שלהם, התלמדות ארוכה ומבחני הסמכה. צוות המורים הפרטיים שלנו בעלי ניסיון מוכח של שנים בלימוד מתמטיקה והם בעלי יכולות הדרכה גבוהות ורצון רב לייצר למידה אפקטיבית לתלמידים.

השאירו פרטים ונמצא את השיעור המתאים לכם:

לקריאה נוספת

תלמידים והורים מספרים:

5.0
Based on 9 reviews
powered by Facebook
רמיז מרדכי
רמיז מרדכי
2019-09-19T10:12:04+0000
שלום רב,אני רמיז מרדכי.אני ואישתי משקיעים המון בחינוך ילדינו ,בתגבורים של שיעורים פרטיים ובספורט. בני עידן מרדכי לומד בבית"ס בגין גדרה ,השנה עלה לכיתה יא .בדיעבד הוא התקשה במתמטיקה ,מורים במתמטיקה בבי"ס טענו שעידן לא משקיע לא לומד מספיק לא האמינו בו ולא יזמו גישה אישית בשיחות מוטיבציה עם עידן הבנתי שיש לו מוטיבציה ורצון ללמוד אך לא הצליח להבין את החומר הנלמד ,כאשר לא מבינים משהו מייד יש ירידה המוטיבציה הרגשת נחיתות ואי הצלחה וסלידה כלפי לימודים. מזה שנתיים עידן לומד אצל אוריאל שקד במטיק.תבינו הגענו למטיק מטעמי חיסכון כי השקענו המון כסף בשיעורים פרטיים שלא הניבו פרי. לכן אני חוזר שוב לאוריאל שקד ורוצה לפרגן ולשבח אותו,מורה שמוביל את התלמידיו מאמין בהם רואה בעבודתו שליחות גדולה!!!אלה לא סתם מילים ושבחים יש מאחוריהם שעות רבות של עבודה קשה גם על חשבון זמן הפרטי שלו בוואטסאפים הודעות סמס של עזרה בלימודים. כנ"ל עידן מאוד רצה ללמוד אך כמעט הדרדר ופיתח סלידה ללימודים,אך למזלנו התחיל ללמוד אצל אוריאל שקד.הדברים התחילו להשתנות עידן חזר משיעורים עם מוטיבציה עם הבנה של החומר הנלמד עם רצון להשלים שיעורי בית ולהצליח, התחיל לגלות עניין המתמטיקה התעקש לעלות רמה .בשיחות עם עידן הבנתי שיש כאן מורה אמיתי,שמעתי מעידן כל פעם "אלוואי והיו לי מורים כאלה בבית"ס שמאמינים בי יודעים להסביר את החומר הנלמד"גם בשיחות ופגישות שלי עם המורים במתמטיקה בבית"ס שמעתי שהוא לא לומד מספיק ולא משקיע וגם לא כדאי לו לעלות רמה ל5 יחידות מתמטיקה כי צריך שתהיה לו חשיבה מתמטית אך אני ראיתי שעידן מודאג מהמצב וחשוב לו להצליח לעלות ל5 יחידות ,הוא האמין בעצמו שהוא מסוגל וזה העתיד שלו שהוא בחר.אני תמחתי בעידן והרגשתי שזה לא מספיק ומאצע הדרך פוגשים במלח הארץ אוריאל שקד מורה משכמו ומעלה שרואה בעבודתו שליחות חייו,גישה אישית ידע יכולת להרצאות ולהסביר התמדה ואימונה בתלמידים.מורה דרך ברמה פסיכולוגית ,אישית חברתית מנטלית רגשית עד לרמה של חלוקת לוז יומי ושבועי של התלמיד וליו דווקא לימודים אלה גם פנאי חברים ספורט כושר משפחה.זה גרם לעידן לרוץ לשולחן לימודים להשלים שיעורי בית, כי הוא הבין שזאת הדרך להצליח .אוריאל יוזם שיחות עם ההורים לא רק מתעניין אלה גם מכוון ומיישר קו עם ההורים על מנת לתמוך מהבית בתלמיד.חברים זה לא מובן מאליו על חשבון זמנו הפנוי ,מצאתי את עצמי משוחח עם אוריאל על עידן כמה תמיכה ודאגה כמה חשוב לו שהתלמידים שלו יצליחו .חשוב לציין שעידן עלה ל 5 יחידות לכן אינני יכול כי בנאדם להשאר אדיש.אני אומר לכם באמת מכל הלב אלוואי שבמערכת חינוך שלנו יהיהו אנשים חשובים כמו אוריאל שקד.חשוב לי לתמוך ולפרגן לאוריאל,עבודתו לא לשווא היא חשובה והוא איש חשוב לנו. !!!בהצלחה עלה להצליח אוריאל בברכה רמיז מרדכי!!!!!
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
Muri Krako
Muri Krako
2019-05-20T14:57:37+0000
בני בכיתה י׳ ולומד כבר כשנה מתמטיקה ב״מטיק״. יש לי רק מילים טובות על צוות המורים- איכפתיים, מעורבים וכמובן- רציניים. אני ממליצה על מורי מטיק במתמטיקה, ומניחה שגם במקצועות אחרים המורים הם מקצועיים וערכיים.
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
Yakov Shnaidman
Yakov Shnaidman
2018-12-27T18:34:03+0000
הילדה לומדת כבר והציון שלה עלה באופן משמעותי. בית ספר מומלץ מאוד. יחס אישי מעולה. המורים הצליחו לפתח בה עניין למקצועות הריאליים.
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !

השאירו פרטים ונמצא את השיעור המתאים לכם:

תלמידים והורים מספרים:

5.0
Based on 9 reviews
powered by Facebook
רמיז מרדכי
רמיז מרדכי
2019-09-19T10:12:04+0000
שלום רב,אני רמיז מרדכי.אני ואישתי משקיעים המון בחינוך ילדינו ,בתגבורים של שיעורים פרטיים ובספורט. בני עידן מרדכי לומד בבית"ס בגין גדרה ,השנה עלה לכיתה יא .בדיעבד הוא התקשה במתמטיקה ,מורים במתמטיקה בבי"ס טענו שעידן לא משקיע לא לומד מספיק לא האמינו בו ולא יזמו גישה אישית בשיחות מוטיבציה עם עידן הבנתי שיש לו מוטיבציה ורצון ללמוד אך לא הצליח להבין את החומר הנלמד ,כאשר לא מבינים משהו מייד יש ירידה המוטיבציה הרגשת נחיתות ואי הצלחה וסלידה כלפי לימודים. מזה שנתיים עידן לומד אצל אוריאל שקד במטיק.תבינו הגענו למטיק מטעמי חיסכון כי השקענו המון כסף בשיעורים פרטיים שלא הניבו פרי. לכן אני חוזר שוב לאוריאל שקד ורוצה לפרגן ולשבח אותו,מורה שמוביל את התלמידיו מאמין בהם רואה בעבודתו שליחות גדולה!!!אלה לא סתם מילים ושבחים יש מאחוריהם שעות רבות של עבודה קשה גם על חשבון זמן הפרטי שלו בוואטסאפים הודעות סמס של עזרה בלימודים. כנ"ל עידן מאוד רצה ללמוד אך כמעט הדרדר ופיתח סלידה ללימודים,אך למזלנו התחיל ללמוד אצל אוריאל שקד.הדברים התחילו להשתנות עידן חזר משיעורים עם מוטיבציה עם הבנה של החומר הנלמד עם רצון להשלים שיעורי בית ולהצליח, התחיל לגלות עניין המתמטיקה התעקש לעלות רמה .בשיחות עם עידן הבנתי שיש כאן מורה אמיתי,שמעתי מעידן כל פעם "אלוואי והיו לי מורים כאלה בבית"ס שמאמינים בי יודעים להסביר את החומר הנלמד"גם בשיחות ופגישות שלי עם המורים במתמטיקה בבית"ס שמעתי שהוא לא לומד מספיק ולא משקיע וגם לא כדאי לו לעלות רמה ל5 יחידות מתמטיקה כי צריך שתהיה לו חשיבה מתמטית אך אני ראיתי שעידן מודאג מהמצב וחשוב לו להצליח לעלות ל5 יחידות ,הוא האמין בעצמו שהוא מסוגל וזה העתיד שלו שהוא בחר.אני תמחתי בעידן והרגשתי שזה לא מספיק ומאצע הדרך פוגשים במלח הארץ אוריאל שקד מורה משכמו ומעלה שרואה בעבודתו שליחות חייו,גישה אישית ידע יכולת להרצאות ולהסביר התמדה ואימונה בתלמידים.מורה דרך ברמה פסיכולוגית ,אישית חברתית מנטלית רגשית עד לרמה של חלוקת לוז יומי ושבועי של התלמיד וליו דווקא לימודים אלה גם פנאי חברים ספורט כושר משפחה.זה גרם לעידן לרוץ לשולחן לימודים להשלים שיעורי בית, כי הוא הבין שזאת הדרך להצליח .אוריאל יוזם שיחות עם ההורים לא רק מתעניין אלה גם מכוון ומיישר קו עם ההורים על מנת לתמוך מהבית בתלמיד.חברים זה לא מובן מאליו על חשבון זמנו הפנוי ,מצאתי את עצמי משוחח עם אוריאל על עידן כמה תמיכה ודאגה כמה חשוב לו שהתלמידים שלו יצליחו .חשוב לציין שעידן עלה ל 5 יחידות לכן אינני יכול כי בנאדם להשאר אדיש.אני אומר לכם באמת מכל הלב אלוואי שבמערכת חינוך שלנו יהיהו אנשים חשובים כמו אוריאל שקד.חשוב לי לתמוך ולפרגן לאוריאל,עבודתו לא לשווא היא חשובה והוא איש חשוב לנו. !!!בהצלחה עלה להצליח אוריאל בברכה רמיז מרדכי!!!!!
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
Muri Krako
Muri Krako
2019-05-20T14:57:37+0000
בני בכיתה י׳ ולומד כבר כשנה מתמטיקה ב״מטיק״. יש לי רק מילים טובות על צוות המורים- איכפתיים, מעורבים וכמובן- רציניים. אני ממליצה על מורי מטיק במתמטיקה, ומניחה שגם במקצועות אחרים המורים הם מקצועיים וערכיים.
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
Yakov Shnaidman
Yakov Shnaidman
2018-12-27T18:34:03+0000
הילדה לומדת כבר והציון שלה עלה באופן משמעותי. בית ספר מומלץ מאוד. יחס אישי מעולה. המורים הצליחו לפתח בה עניין למקצועות הריאליים.
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !

לפרטים נוספים